Herb Powiatu Ostrowskiego

2017-12-29

WYKAZ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W POWIECIE OSTROWSKIM

Lp.

Nazwa

Adres

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Dybek”
Prezes – Sylwester Rozumek

07-308 Poręba n/Bug
ul. Dybki 18
tel. 29 645-93-19

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Wiktoria”
Prezes – Bożena Mieczkowska

07-306 Brok
ul. Jana Pawła II 50
tel. 29 745-72-08

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Relax”
Prezes – Ewa Zemfler

07-320 Małkinia Górna
ul. Leśna 15
tel. 29 644-81-00

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Champions”
Prezes – Adam Krześniak

07-300 Ostrów Mazowiecka
Szkoła Podstawowa w Nagoszewie tel. 29 745-81-28

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Tęcza”
Prezes – Zbigniew Kamiński

07-304 Ostrów Mazowiecka
ul. Pawła Jasienicy 23
 

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Bartek”
Prezes –

07-300 Ostrów Mazowiecka
Ugniewo ul. Szkolna 28
tel. 29 745-35-42

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Technik”
Prezes –

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Rubinkowskiego 8
tel. 29 746-24-71

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Bratek”
Prezes –

07-300 Ostrów Mazowiecka
Stare Lubiejewo ul. Klonowa 4
 

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Kontra”
Prezes –

07-323  Zaręby Kościelne
ul. Farna 20
tel. 86 270-60-16

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Orlęta”
Prezes – Franciszek Jasionowski

07-310 Ostrów Mazowiecka
Komorowo ul. Mazowiecka 81
tel. 29 644-41-41

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Relax”
Przewodniczący – Sylwester Sierota

07-320 Małkinia Górna
ul. Nurska 150
tel. 29 644-86-25

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Jelonek”
Przewodniczący – Krzysztof Sewastjanowicz

07-302 Jelonki
Jelonki 16
tel. 29 746-30-45

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Top”
Prezes – Piotr Witkowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Stare Lubiejewo ul. Słoneczna 4
tel. 29 746-20-50

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Tuchełka”
Przewodniczący – Mariola Kukuć

07-308 Poręba n/Bugiem
ul. Szkolna 52 Nowa Osuchowa
tel. 29 645-92-27

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Liceal”
Prezes – Piotr Chud

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Kościuszki 36
tel. 29 745-37-53

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Olimpia”
Prezes –

07-319 Małkinia Górna
Prostyń 60
tel. 29 644-92-00

  1.  

Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Wąsewo”
Prezes –

07-311 Wąsewo
ul. Szkolna 1
tel. 29 645-82-65

  1.  

Parafialny Ludowy Klub Sportowy „Młodzik”
Prezes –

07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 32a
tel. 86 271-70-71

  1.  

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk”
Prezes –  

07-305 Andrzejewo
ul. Srebińska 12a
tel. 86271-70-71

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Lubotek”
Prezes – Olga Zakrzewska

07-303 Stary Lubotyń
Stary Lubotyń 7

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Joger”
Prezes –

07-320 Małkinia Górna
ul. Przedszkolna  3
tel. 29 745-50-62

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Nagoszewiak”
Prezes – Henryk Fidura

07-300 Ostrów Mazowiecka
Nagoszewo
tel. 29 745-81-28

  1.  

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Jasio”
Prezes – Ewa Trzaska

07-304 Ostrów Mazowiecka
Jasienica ul. Pawła Jasienicy 23
tel. 29 644-36-40

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Iskra”
Prezes – Anna Trentowska – Dudek

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Partyzantów 39
tel. 29 745-28-34

  1.  

Uczniowski Ostrowski Ludowy Klub Atletyczny
Prezes – Zygmunt Klepacki

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Warchalskiego 3
tel. 29 745-44-27

  1.  

Ludowy Klub Sportowy „Fuks”
Prezes –

07-304 Ostrów Mazowiecka
Jasienica ul. Pawła Jasienicy 48
 

  1.  

Katolicki Klub Sportowy „Olimpia”
Prezes – Andrzej Koroś

07-319 Małkinia Górna
Prostyń 106
tel. 29 644-90-90

  1.  

Katolicki Klub Sportowy „Olimpia Nur”
Prezes – Dorota Fiertak

07-322 Nur
ul. Łomżyńska 14
tel. 86 277-40-67

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”
Prezes – Zbigniew Baczewski

07-320 Małkinia Górna
ul. Leśna 15
tel. 29 644-81-00

  1.  

Parafialno – Uczniowski Klub Sportowy „Roch” Jasienica
Prezes – Marek Suchcicki

07-304 Ostrów Mazowiecka
Jasienica ul. Pawła Jasienicy 27

  1.  

Ostrowski Uczniowski Klub Sportowy
Prezes -

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Warchalskiego 3

  1.  

Uczniowski Parafialny Klub Sportowy „Pasterz”
Prezes -

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Pasterska 2

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy Boxing Team
Prezes – Henryk Falbowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Trębickiego 10
tel. 29 764-21-31

  1.  

Pływacki Uczniowski Klub Sportowy „Orka”
Prezes – Tomasz Żebrowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Kościuszki 36
e-mail:orka.ostrowmaz@gmail.com

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Akademia Piłkarska”
Prezes – Paweł Skarpetowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Trębickiego 10

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Trójka”
Prezes – Artur Zadroga

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Widnichowska 3
tel. 29 745-34-56

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Neptun”
Prezes – Piotr Kania

07-310 Ostrów Mazowiecka
ul. Cegielniana 90b/26
e-mail:uksneptun@wp.pl

  1.  

Uczniowski Klub Sportowy „Academia Gorila Ostrów Mazowiecka”
Prezes – Michał Kulesza

07-310 Ostrów Mazowiecka
ul. Cegielniana 90b/22

  1.  

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
Prezes – Tomasz Marcjanik

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Legionowa 12
tel. 607603430

  1.  

Małkiński Klub Sportowy
Prezes – Stanisław Przywoźny

07-320 Małkinia Górna
ul. Przedszkolna 3
tel. 29 745 50 62

  1.  

Brokowski Klub Karate Kyokushinkai
Prezes – Zbigniew Wójcicki

07-306 Brok
ul. Jana Pawła II 50
tel. 29 745-72-08

  1.  

Klub Sportowy Wąsewo
Prezes – Zbigniew Orłowski

07-311 Wąsewo
ul. Armii Krajowej 6 pok. 1
tel. 29 645-83-52

  1.  

Mazowiecki Klub Sportów Konnych „W siodle”
Prezes -

07-300 Ostrów Mazowiecka
Ugniewo ul. Podmiejska 17

  1.  

Klub Sportowy „Ostrovia”
Prezes – Andrzej Szostak

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Warchalskiego 3
tel. 29 645-21-31

  1.  

Klub Sportowy „Iskra” Zaręby Kościelne
Prezes – Sławomir Kantorowski

07-323 Zaręby Kościelne
ul. Kowalska 31
tel. 608-858-055

  1.  

Klub Sportowy Akademia Karate Yokozuna
Prezes – Maria Jasko

07-320 Małkinia Górna
ul. Leśna 9/45

  1.  

Forum Oświaty Wiejskiej nad Brokiem i Broczyskiem
Reprezentant – Jan Szulborski

07-324 Szulborze Koty
Grędzice 7

  1.  

Towarzystwo Rozwoju Ziemi Andrzejewskiej
Reprezentant – Adam Leszczyński

07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 24

  1.  

Klub Olimpijczyka
Przewodniczący – Mariola Kukuć

07-300 Ostrów Mazowiecka
Nagoszewo

  1.  

Patrioci Ostrów
Przedstawiciel – Maciej Borawski

07-311 Wąsewo
Trynosy Osiedle 9/3

  1.  

Towarzystwo Przyjaciół Nura
Przedstawiciel – Danuta Stachowicz

07-322 Nur
ul. Brokowska 4

  1.  

Stowarzyszenie Przyjaciół Biblioteki Publicznej Gminy Nur
Prezes – Anna Jakubik

07-322 Nur
ul. Drohiczyńska 2

  1.  

Ludowy Klub Sportowy „Ostrowianka”
Prezes – Michał Chojnowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Warchalskiego 3
tel. 501-039-096

  1.  

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Przewodniczący – Zbigniew Kamiński

07-320 Małkinia Górna
ul. Leśna 15

  1.  

„Sokół” Ostrów Mazowiecka
Prezes – Piotr Chmielewski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Trębickiego 10
e-mail:okksokol@09.pl

  1.  

„Gminny Klub Sportowy Max Rol Andrzejewo”
Prezes – Daniel Kociński

07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 34

  1.  

Ostrowski Powiatowy Związek Koszykówki
Prezes – Piotr Chmielewski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Trębickiego 10
koresp. ul. Kolarska 21b/7

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
 Prezes – Jacek Stachacz

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 11 Listopada 5

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mirosław Mioduszewski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Guty Bujno 22

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Tomasz Siwek

07-304 Ostrów Mazowiecka 1
Jasienica

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Bogdan Szyszkowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Jelonki

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Zbigniew Wróbel

07-300 Ostrów Mazowiecka
Kalinowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Maciej Chorąży

07-310 Ostrów Mazowiecka
Komorowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mieczysław Łazowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Stare Lubiejewo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Brzostek

07-300 Ostrów Mazowiecka
Nagoszewka

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marian Grabowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Nagoszewo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Roman Pecura

07-304 Ostrów Mazowiecka
Nieskórz

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Jacek Dawidczyk

07-3008 Poręba n/ Bugiem
Nowa Osuchowa, ul. Szkolna 34

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Jan Kołota

07-304 Ostrów Mazowiecka
Prosienica

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Michał Piórkowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Przyjmy

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mirosław Spinek

07-300 Ostrów Mazowiecka
Sielc

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marcin Korzeb

07-300 Ostrów Mazowiecka
Stok

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Grażyna Skiba

07-300 Ostrów Mazowiecka
Koziki

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Janusz Ambroziak

07-300 Ostrów Mazowiecka
Ugniewo ul. Zielona 14

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Piotr Pazik

07-311 Wąsewo
ul. Lipowa 1A
e-mail: osp@wasewo.pl

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Wacław Sobotka

07-311 Wąsewo
Brzezienko

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Stanisław Brylak

07-311 Wąsewo
Brudki Stare

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Adam Gordziejczyk

07-311 Wąsewo
Bartosy 8

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marek Jachna

07-311 Wąsewo
Czesin

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Henryk Jagiełło

07-311 Wąsewo
Dalekie

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marek Nowak

07-311 Wąsewo
Grądy

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Tadeusz Walczak

07-311 Wąsewo
Mokrylas

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Kazimierz Podolak

07-311 Wąsewo
Przyborowie 18

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Konrad Zalewski

07-311 Wąsewo
Rząśnik Włościański 8

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mieczysław Pazik

07-311 Wąsewo
Wysocze

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Henryk Truszkowski

07-311 Wąsewo
Zastawie

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Paweł Karczmarczyk

07-311 Wąsewo
Zgorzałowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Domasik

07-306 Brok
ul. Pułtuska 22
e-mail:ospbrok@wp.pl

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Krzysztof Zaorski

07-303 Stary Lubotyń
tel. 606-356-051

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Podbielski

07-303 Stary Lubotyń
Gniazdowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Ryszard Kaczmarczyk

07-303 Stary Lubotyń
Gumowo 21A

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marcin Podbielski

07-303 Stary Lubotyń
Kosewo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Dorota Jurkiewicz

07-303 Stary Lubotyń
Koskowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Sławomir Tomaszewski

07-303 Stary Lubotyń
Podbiele

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mirosław Podbielski

07-303 Stary Lubotyń
Żochowo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Janusz Legacki

07-303 Stary Lubotyń
Rząśnik Lubotyński

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Grzegorz Podbielski

07-303 Stary Lubotyń
Sulęcin Szlachecki

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Tadeusz Pełch

07-325 Boguty Pianki
Drewnowo Gołyń 40

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Piotr Godlewski

07-325 Boguty Pianki
Zawisty Dworaki

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Henryk Stokowski

07-325 Boguty Pianki
Tymianki Bucie

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Dariusz Kossowski

07-325 Boguty Pianki
Złotki Przeczki 45

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Stanisław Piotrowski

07-325 Boguty Pianki
Białe Szczepanowice

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Eugeniusz Bogucki

07-325 Boguty Pianki
ul. Pawła Olszewskiego 2

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Aneta Niemira

07-324 Szulborze Wielkie
Szulborze Koty, ul. Romantyczna 1

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Mikołajczyk

07-323 Zaręby Kościelne
Chmielewo 42

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Ryszard Jabłonka

07-323 Zaręby Kościelne
Kępiste Borowe 64
tel. 86 475-25-63

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Zawistowski

07-323 Zaręby Kościelne
Świerże Kończany 15

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mariusz Fronczyk

07-323 Zaręby Kościelne
ul. Młynarska
tel. 86 270-60-08

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Sławomir Orzechowski

07-305 Andrzejewo
Króle Duże

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Mariusz Jakubiak

07-305 Andrzejewo
Zaręby Bolędy

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Kazimierz Mierzejewski

07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 18

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Tomasz Budziszewski

07-305 Andrzejewo
Gołębie Leśniewo

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Roman Godlewski

07-305 Andrzejewo
Zaręby Warchoły

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Popławski

07-305 Andrzejewo
Przeździecko Jachy

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Krzysztof Han

07-305 Andrzejewo
Ruskołęki Stare

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Biały

07-305 Andrzejewo
Kowalówka

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Ryszard Kombór

07-322 Nur
Ołtarze Gołacze

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Janusz Fabisiak

07-322 Nur
Zaszków 11

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Andrzej Wojtkowski

07-322 Nur
Ślepowrony 34

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Arkadiusz Plewnicki

07-322 Nur
Obryte

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Jan Cholewicki

07-322 Nur
Murawskie Nadbużne 32

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Sławomir Wojtkowski

07-322 Nur
Kramkowo Lipskie 16

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Edward Jańczuk

07-322 Nur
ul. Brokowska 17

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Henryk Sierota

07-322 Nur
Żebry Laskowiec 29

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Tomasz Zakrzewski

07-322 Nur
Godlewo Wielkie

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Henryk Trochim

07-322 Nur
Zuzela

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Julian Falkowski

07-322 Nur
Strękowo 9

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna  
Prezes – Witold Biegaj

07-320 Małkinia Górna
ul. Ostrowska 9
e-mail:osp@malkiniagorna.pl

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Jan Domalewski

07-320 Małkinia Górna
Daniłówka Pierwsza

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes –Paweł Złotkowski

07-320 Małkinia Górna
Treblinka

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Wiesław Cymbalak

07-320 Małkinia Górna
Zawisty Podleśne

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Zbigniew Żach

07-320 Małkinia Górna
Glina

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Krzysztof Parapura

07-320 Małkinia Górna
Błędnica 89

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Łukasz Maliszewski

07-320 Małkinia Górna
Grądy

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Marek Starzyński

07-319 Małkinia Górna
Prostyń

  1.  

Ochotnicza Straż Pożarna
Prezes – Józef Jagiełło

07-320 Małkinia Górna
Kańkowo

  1.  

Klub Abstynentów „Tantal”
Prezes – Jarosław Mierzwiński

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Batorego 24

  1.  

Towarzystwo Miłośników Ziemi Ostrowskiej
Prezes – Renata Trojanowska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 3 Maja 68

  1.  

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Małkińskiej
Prezes – Mirosław Dylewski

07-320 Małkinia Górna
ul. Nurska 144

  1.  

Towarzystwo Przyjaciół Broku
Prezes –

07-306 Brok
ul. Pułtuska 22

  1.  

Społeczny Komitet Rozwoju Gminy Szulborze Wielkie
Prezes – Jadwiga Rostkowska

07-324 Szulborze Wielkie
ul. Romantyczna 6

  1.  

Porozumienie Samorządowe Powiatu Ostrowskiego – Ziemia Ostrowska, Przewodniczący – Hanna Sasinowska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Baczyńskiego 5

  1.  

Stowarzyszenie Społecznego Komitetu Budowy Publicznego Gimnazjum

07-324 Szulborze Koty
ul. Romantyczna 1

  1.  

Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Wsi Grądy
Prezes –

07-311 Wąsewo
Grądy 17

  1.  

Stowarzyszenie Razem w Przyszłość
Prezes – Leszek Szulkowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
Pałapus 42

  1.  

Stowarzyszenie Przewoźników Krajowych i Międzynarodowych oraz Spedytorów Ziemi Ostrowskiej, Prezes – Zbigniew Dobrzyński

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Orzeszkowej 7c/2
tel. 29 644-32-74

  1.  

Ostrowska Izba Gospodarcza
Prezes –

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Kościuszki 9 lok. 4

  1.  

Nieśmiertelny Klub Motocyklowy „QUE PASA?!”
Prezes – Paweł Rafalik

07-304 Ostrów Mazowiecka
Kalinowo 86

  1.  

Ostrowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Rodzina
Prezes – Henryk Kochanowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chopina 2
tel. 29 643-83-55
e-mail:st.r.a.rodzina@wp.pl

  1.  

Stowarzyszenie Ostrowska Inicjatywa
Prezes –

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Lechonia 1

  1.  

Powiatowa Organizacja Turystyczna
Przewodniczący –

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Kościuszki 9 skr. poczt. 47

  1.  

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Specjalnej Troski „Podaruj Uśmiech”, Prezes – Katarzyna Kempista

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chopina 2B

  1.  

Związek Przedsiębiorców Małych i Średnich Przedsiębiorstw
Prezes – Piotr Sobkowski

00-467 Warszawa
ul. Dragonów 8/45

  1.  

Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Ostrowski
Prezes – Zbigniew Kamiński

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 3 Maja 68

  1.  

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Iskierka”
Prezes – Zenon Koroś

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Sportowa 14
tel. 607-601-303
e-mail:soniskierka@interia.pl

  1.  

Koło Wychowanków Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego
Prezes – Barbara Jaroszkiewicz

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul Kościuszki 36

  1.  

Ostrowskie Towarzystwo Inicjatyw Kulturalno – Oświatowych OTIKO, Prezes – Krzysztof Swaczyna

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Rubinkowskiego 15

  1.  

Ostrowskie Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Miasta i Powiatu, Prezes – Grzegorz Depta

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 3 Maja 57
tel. 29 644-03-00

  1.  

Stowarzyszenie Nasza Szansa
Prezes –

07-300 Ostrów Mazowiecka
Nagoszewka Druga 89

  1.  

Stowarzyszenie Nadzieja
Prezes – Sebastian Szydlik

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Podstoczysko 16

  1.  

Towarzystwo Rozwoju Ziemi Andrzejewskiej
Prezes – Damian Jasko

07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 24

  1.  

Stowarzyszenie na Rzecz Bezpańskich Zwierząt „Niczyje”
Prezes – Justyna Długoborska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Sielska 1
koresp. ul. Kościelna 76, Małkinia Górna

  1.  

Towarzystwo Nasze Boguty
Prezes – Marianna Skowron

07-325 Boguty Pianki
ul. Olszewskiego 2

  1.  

Stowarzyszenie „Równość Pomoc Przyjaźń”
Prezes – Andrzej Zyśk

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. A. Krajowej 14/3

  1.  

Stowarzyszenie - Ziemia Wąsewska
Prezes – Cezary Pałubiński

07-311 Wąsewo
ul. Zastawska 13

  1.  

Koło Wychowanków Zespołu Szkół Nr 1
Prezes – Krzysztof Łukaszewski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Rubinkowskiego 8

  1.  

Brokowskie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości
Prezes – Janusz Sokołowski

07-306 Brok
ul. Dąbrowskiego 24B
tel. 29 745-77-54

  1.  

Stowarzyszenie Mieszkańców i Miłośników Ziemi Lubotyńskiej
Prezes – Ewa Świątkowska

07-303 Stary Lubotyń 7

  1.  

Stowarzyszenie „Nad Wągrodą w Chmielewie”
Prezes – Walentyna Rafalik

07-323 Zaręby Kościelne
Chmielewo 64,
koresp. Chmielewo 52
tel. 86 475-23-72

  1.  

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Wsi Przedświt Świtanki
Prezes – Janina Sójka

07-311 Wąsewo
Przedświt 37A

  1.  

Ostrowskie Stowarzyszenie „ Ludzie z Pasją”
Prezes – Eliza Drewnowska

07-325 Boguty Pianki
Drewnowo-Ziemaki 17
e-mail:stowarzyszenie.lzp@gmail.com

  1.  

Fundacja AMF Nasza Droga
Prezes – Barbara Bilwin

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Biała 1

  1.  

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Zarębskiej
Prezes – Andrzej Raźniak

07-323 Zaręby Kościelne
ul. Kowalska 16A

  1.  

Fundacja „Wspólna Przedsiębiorczość” 
Prezes – Marcin Niedzielski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Warszawska 83

  1.  

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Przystań”
Prezes – Anna Kolasińska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chopina 2B
Adres korespondencyjny:
07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Radwańskiego 3

  1.  

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Nieskórzu
 Prezes – Hanna Kańkowska

07-304 Ostrów Mazowiecka
Nieskórz 27
adres korespondencyjny:
07-304 Ostrów Mazowiecka
Nieskórz 4

  1.  

Stowarzyszenie Przyszłość w Gminie Wąsewo
Prezes – Bernardeta Budna

07-311 Wąsewo
Trynosy Osiedle 14

  1.  

Fundacja Rolniczej Różnorodności Biologicznej Agrinatura
Prezes – Aleksandra Priwieziencew

07-323 Zaręby Kościelne
Świerże Panki 25

  1.  

Stowarzyszenie Promujące Abstynencję i Zdrowy Styl Życia „Zacznij od Nowa”
Prezes – Maria Marek

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chopina 2B

  1.  

Ostrowskie Stowarzyszenie Razem – Więcej
Prezes – Teresa Szulkowska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chełmońskiego 10

  1.  

Ostrowskie Stowarzyszenie Profilaktyki, Pomocy Psychospołecznej i Przedsiębiorczości „Feniks”
Prezes – Hubert Bąk

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Lubiejewska 32

  1.  

Ostrowskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych
Prezes – Beata Konieczko

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Widnichowska 20

  1.  

Towarzystwo Przyjaciół Komorowa
Prezes – Krystyna Kossowska

07-310 Ostrów Mazowiecka
Komorowo, ul. Mazowiecka 56
koresp. ul. Mazowiecka 50

  1.  

Stowarzyszenia „Zakręcona Ostrów”
Prezes –

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Trębickiego 10

  1.  

Stowarzyszenie „Ugniewo Razem”
Prezes – Wioletta Nagórka

07-300 Ostrów Mazowiecka
Ugniewo ul. Mazowiecka 61
e-mail:stowarzyszenieugnieworazem@wp.pl

  1.  

Stowarzyszenie “Flight Crew Association”
Prezes – Marcin Duda

07-311 Wąsewo
Antoniewo 13, Lądowisko Grądy

  1.  

Stowarzyszenie Małkiński Krąg
Prezes – Hanna Magrzyk

07-320 Małkinia Górna
ul. Biegańskiego 3/9
koresp. Przewóz 33

  1.  

Klub Seniora
Prezes – Teresa Świderska

07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
koresp. ul. Wodna 10

  1.  

Stowarzyszenie Rzepa
Prezes – Jolanta Nienałtowska

07-323 Zaręby Kościelne
Nienałty Szymany 6A

  1.  

Stowarzyszenie Wspólnota Boskiego Oblicza Jezusa
Prezes – Bożenna Denis

07-308 Poręba
Nowa Osuchowa, ul. Szkolna 58

  1.  

Fundacja „Patrzę w Przyszłość”
Prezes – Marcelina Lejmanowicz

07-311 Wąsewo
Trynosy Osiedle 14

  1.  

Fundacja „Dzień Dobry”
Prezes – Anna Krajewska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Wiatraczna 14

  1.  

Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Ludności Wiejskiej „Łączmy Pokolenia”
Prezes – Sylwia Groszyk

07-311 Wąsewo
Przedświt 37A

  1.  

Stowarzyszenie Sołtysów Powiatu Ostrowskiego
Prezes – Leonard Kulesza

07-323  Zaręby Kościelne
ul. Kowalska 14

  1.  

Fundacja Dzieło Boskiego Oblicza Jezusa
Prezes – Aurelia Kędzierska

07-308 Poręba
Nowa Osuchowa, ul. Szkolna 58

  1.  

Fundacja „A-D”
Prezes – Agnieszka Gwardiak

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Nocznickiego 21

  1.  

Grupa Motocyklowa „Stajnia”
Prezes – Dariusz Prabucki

07-320 Małkinia Górna
ul. Przedszkolna 1D/20

  1.  

Fundacja Aktywacja
Prezes – Marta Świerczyńska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Broniewskiego 2

  1.  

Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Oddział Terenowy
Prezes – Anna Chorąży – Samsel

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Sikorskiego 3

  1.  

Związek Kombatantów RP i b. Więźniów Politycznych, Zarząd Koła Miejsko – Gminnego, Prezes – Czesław Parys

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 3 Maja 57

  1.  

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Powiatowy
Prezes – Romuald Samson

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Chopina 2b

  1.  

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło w Ostrowi Mazowieckiej
Prezes – Kazimierz Kulesza

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Piłata 12 pokój nr 2

  1.  

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych
Oddział Ostrów Mazowiecka
Prezes – Jerzy Mikołajczyk

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Podstoczysko 25

  1.  

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy
Prezes – Danuta Umińska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Sikorskiego 3

  1.  

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej
Koło w Ostrowi Mazowieckiej
Prezes –

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Okrzei 1/37

  1.  

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów o/Rejonowy
Prezes – Danuta Garczyńska

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Rubinkowskiego 15

  1.  

Lokalna Grupa Działania ZIELONE SIOŁO
Prezes – Adriana Rukat

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Mieczkowskiego 4,  

  1.  

Stowarzyszenie Tenisowe „Gem” im. Zenona Kacpury
Prezes – Jacek Skowroński

07-310 Ostów Mazowiecka
Komorowo, ul. Poziomkowa 16

  1.  

Stowarzyszenie Ostrów Biega
Prezes – Dariusz Romejko

07-310 Ostrów Mazowiecka
Komorowo, ul. Cegielniana 90A/37

  1.  

BROK – Brokowska Regionalna Organizacja Kulturowa
Prezes – Danuta Jabłonka - Grabowska

07-306 Brok
ul. Małkińska 33A

  1.  

Mazowiecko – Podlaskie Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Broku
Prezes – Władysław Krzyżanowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Sikorskiego 48

  1.  

Stowarzyszenie „Sokoły” Ostrów Mazowiecka
Prezes – Piotr Barszcz

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Trębickiego 10

  1.  

Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju „Rubinek”
Prezes – Grzegorz Jasionowski

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Rubinkowskiego 8
ZSNR1OSTROWMAZOWIECKA@OP.PL

  1.  

Klub Karate Kyokushin Ronin
Prezes – Przemysław Lewandowski

07-325 Boguty Pianki
Al. Papieża Jana Pawła II 62A/1

 

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015