Herb Powiatu Ostrowskiego

Samorząd Województwa Opolskiego zaprasza do udziału w Festiwalu Folklorystycznym

09.07.201414:55

    Samorząd Województwa Opolskiego serdecznie zaprasza do udziału w imprezie pod nazwą Festiwal Folklorystyczny, który odbędzie się w dniu 27 lipca 2014 r. w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu-Bierkowicach.
 

    To niezwykłe wydarzenie zarówno dla mieszkańców regionu jak i odwiedzających województwo opolskie turystów, odbywające się w malowniczej scenerii opolskiego skansenu. Podczas Festiwalu prezentują się twórcy ludowi, zespoły muzyczne
oraz producenci produktów tradycyjnych, regionalnych i lokalnych. Od kilku lat wydarzeniem towarzyszącym jest regionalny finał konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki regionów” oraz pokazy kulinarne odbywające się w zabytkowych chatach.
    Zapraszamy do udziału w Festiwalu producentów i twórców ludowych wytwarzających produkty stanowiące dziedzictwo kulturowe i kulinarne Mazowsza.
    Osoby zainteresowane udziałem znajdą informacje na stronie Muzeum Wsi Opolskiej www.muzeumwsiopolskiej.pl oraz pod numerem telefonu 77 457 23 49 w. 115, osobą odpowiedzialną jest Pani Ewa Olbryt.

Opracował: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015