Uczelnia Łazarskiego zaprasza do udziału w konkursie i wygrania roku bezpłatnych studiów

25.06.201409:56

Uczelnia Łazarskiego szuka aktywnych, młodych ludzi, którzy działają na rzecz lokalnych społeczności.  Jeśli jesteś taką osobą prześlij organizatorom konkursu krótki film lub esej, w którym pokażesz jak aktywnie wspierasz swoją lokalną wspólnotę.

Konkurs skierowany jest do maturzystów oraz absolwentów studiów pierwszego stopnia. Każda kategoria – zarówno film jak i esej – wyłoni jednego zwycięzcę w regionie. Oznacza to, że na każde województwo przyznane zostaną dwie nagrody, w postaci roku darmowych studiów – na dowolnie wybranym kierunku – na Uczelni Łazarskiego.

Konkurs trwa od 1 czerwca, a prace konkursowe należy zgłaszać do 15 sierpnia 2014r. Więcej informacji na temat konkursu i regulaminu na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/events/317574505067679/

Opracowała: Milena Uścińska