Herb Powiatu Ostrowskiego

I Warszawski Maraton Roller Cup z rekordem Guinnessa

19.09.201315:17

Na prośbę Media Poland Bike informujemy, iż w dniu 22 września br. odbędzie się I Warszawski Maraton Roller Cup. Pierwsze zawody Roller Cup będą równocześnie finałem Długodystansowego Pucharu Polski 2013 w jeździe szybkiej na rolkach. W trakcie imprezy dojdzie również do próby pobicia rekordu Guinnessa w jeździe tyłem.

Roller Cup ma charakter otwarty. Wystartować może każdy. Wystarczy mieć rolki i kask. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Program imprezy obejmuje wyścigi dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży, dorosłych oraz zawodowców.
Trasa usytuowana jest w nowej części Wilanowa. Kolorowe Miasteczko Rolkarskie z Biurem Zawodów, ze startem i metą wyścigów znajdzie się przy Al. Rzeczpospolitej obok Świątyni Opatrzności Bożej.
I Warszawski Maraton Roller Cup organizowany jest we współpracy z Zarządem Dróg Miejskich, Zarządem Transportu Miejskiego, Urzędem Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy, Polskim Związkiem Sportów Wrotkarskich, Fundacją Mazowieckie Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego, Fundacją Sport i Poland Bike.
Więcej informacji na stronie internetowej www.rollercup.pl

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015