INFORMACJA O WYNIKU NABORU Samodzielny Referent w Bursie Szkolnej w Ostrowi Mazowieckiej

16.07.201811:32

Informuję, iż w wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko urzędnicze została wybrana Pani  Anna Litwa  zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: wybrano kandydata, który zgłosił się na proponowane stanowisko pracy, spełnił wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, po czym uzyskał wymaganą liczbę punktów z testu kwalifikacyjnego oraz został pozytywnie oceniony podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Ostrów Maz., dnia 12.07.2018 r.                                                      Dyrektor

Elżbieta Sylwanowicz

Michał Mrówka