Herb Powiatu Ostrowskiego

Informacja o szczepieniach przeciw COVID-19 dla pracowników sektora ochrony zdrowia, w tym pracowników aptek

18.12.202016:03

Kamil

SzczepeinieDyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej informuje, że ostrowski Szpital został zakwalifikowany do tzw. szpitali węzłowych wykonujących pierwszy etap szczepień dla pracowników sektora ochrony zdrowia (m.in. lekarzy, lekarzy dentystów, fleczerów, pielęgniarek i położnych, pozostałych zawodów medycznych, zawodów niemedycznych, w tym personelu administracyjnego i pomocniczego, bez względu na formę współpracy).

 

Zgodnie z wytycznymi NFZ w Szpitalu w Ostrowi Mazowieckiej zaszczepić się będzie mógł personel pracujący w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, a także aptekach. Osoby chętne powinny jak najszybciej zadeklarować, za pośrednictwem pracodawcy, chęć zaszczepienia przeciwko COVID-19.

Zgłaszania personelu chętnego do zaszczepienia przeciwko COVID-19 należy dokonywać do dnia 28 grudnia 2020 r. pod nr tel. 660 780 889 lub mailowo na adres: sekretariat@szpitalostrowmaz.pl

Zgłoszenie wymaga podania nr PESEL osoby chętnej do zaszczepienia oraz informacji czy jest pracownikiem medycznym czy niemedycznym oraz nr telefonu kontaktowego celem umówienia terminu szczepienia.

Osoba, która zadeklarowała chęć do poddania się szczepieniu przeciwko COVID-19 zobowiązana jest do złożenia oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe informacje na temat szczepień dostępne są na stronie internetowej SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej http://www.szpitalostrowmaz.pl/

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

20200615 Baner KK SW


Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Iwona Hećko-Umińska
Zastępca Inspektora Ochrony Danych
Joanna Trusińska
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl


Prezentacja - powiat ostrowski

Wydarzenia w miesiącu

    Kalendarium

    NPP z na s

    Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
    Wszelkie prawa zastrzeżone
    Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015