XXV Sesja Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej

28.07.202013:29

Krzysztof

W dniu 27 lipca br. w trybie zdalnym odbyła się XXV Sesja Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej. Otwarcia Sesji dokonała Przewodnicząca Rady Powiatu Dorota Subda. Radni podjęli następujące uchwały w sprawach:

• zmieniająca uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Ostrowskiego,
  • wyrażenia zgody na realizację przez Powiat Ostrowski projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020 – Priorytet II „Efektywne polityki publiczne na rynku pracy, gospodarki i edukacji”; Działanie 2.18 „Wysokiej jakości usługi administracyjne” w Etapie I i II projektu.

Na pytania radnych dotyczące projektów uchwał odpowiedzi udzielili Zbigniew Chrupek Starosta Ostrowski oraz Mirosław Rosak Dyrektor Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu.

Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej relacji z przebiegu sesji

20200615 Baner KK SW

Iwona Hećko-Umińska