Dofinansowanie kosztów zatrudnienia Animatorów pracujących na „ORLIKACH”

29.01.201908:14

Kamil

W wyniku rekrutacji prowadzonej przez Fundację Orły Sportu w Pucku do projektu pn. „Lokalny Animator Sportu 2019” pozytywnie rozpatrzono dwa wnioski, złożone przez Powiat Ostrowski, o dofinansowanie kosztów zatrudnienia Animatorów na obiektach „ORLIK”. Projekt finansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W ramach przedmiotowego Programu na „ORLIKACH” przy Zespole Szkół Nr 1 oraz przy Zespole Szkół Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej zatrudnieni zostaną animatorzy, którzy będą wypełniać powierzone im zadania w okresie od 1 marca do 30 listopada 2019 r.

Wynagrodzenie Animatorów składać się będzie z części wypłacanej przez Powiat Ostrowski oraz z części wypłacanej przez Fundację Orły Sportu ze środków przekazanych na ten cel przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Opracowała: Marzena Siwek

Sebastian Szolnoki