Przebudowa boiska przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej

21.08.201814:01

W poniedziałek, 13 sierpnia 2018 roku, Powiat Ostrowski zawarł umowę z firmą: Gniado Janusz KORTBUD z siedzibą w Okuniewie umowę na realizację inwestycji pod nazwą: „Przebudowa boiska szkolnego przy Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowi Mazowieckiej”.

Zadanie to będzie realizowane przez Powiat Ostrowski w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2018”. Przedmiotem niniejszej inwestycji jest przebudowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 30 m x 40 m, polegająca na wykonaniu nawierzchni z sztucznej trawy, instalacji nowego osprzętu sportowego  oraz piłkochwytów. Wyposażenia boiska umożliwi rozgrywanie meczów piłki nożnej, ręcznej oraz koszykówki.

Ogólny koszt realizacji zadania wynosi 488 321,91 zł.. Pomoc finansowa pozyskana z budżetu Województwa Mazowieckiego wynosi 200 000,00 zł.

Opracował: Robert Kwiatkowski

Iwona Hećko-Umińska