Zasłużony dla Powiatu Ostrowskiego

04.07.201813:34

sssssUprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 25/2018 Starosty Ostrowskiego z dnia 28 czerwca 2018 r. można składać wnioski o przyznanie wyróżnienia honorowego Starosty Ostrowskiego Zasłużony dla Powiatu Ostrowskiego.

Wniosek w sprawie przyznania Wyróżnienia mogą złożyć:

1) Zarząd Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej,

2) grupa co najmniej 10 radnych Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej,

3) organ jednostki samorządu terytorialnego położonej na terenie Powiatu Ostrowskiego,

4) grupa co najmniej 20 mieszkańców Powiatu Ostrowskiego,

5) organizacja społeczna, gospodarcza lub organizacja pozarządowa, działająca na terenie Powiatu Ostrowskiego.

Wnioski o przyznanie wyróżnienia należy składać w Starostwie Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej do dnia 14 sierpnia 2018 r. do godz. 15.00.

Zarządzenie Nr 25/2018 Starosty Ostrowskiego z dnia 28 czerwca 2018 r. w sprawie ustanowienia wyróżnienia honorowego Starosty Ostrowskiego Zasłużony dla Powiatu Ostrowskiego oraz przyjęcia Regulaminu określającego zasady i tryb jego przyznawania  (pobierz)

Wzór wniosku dla osoby fizycznej (pobierz)

Wzór wniosku dla osoby prawnej / jednostki organizacyjnej nie posiadającej osobowości prawnej (pobierz)