POLICJANT ROKU POWIATU OSTROWSKIEGO 2018

25.06.201808:00

Twoja jednostka komendy policji ma u siebie policjanta, który zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie? Teraz możecie wytypować jego kandydaturę do konkursu „POLICJANT ROKU POWIATU OSTROWSKIEGO 2018” i zgłosić ją do Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Konkurs Policjant Roku organizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, Komendę Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej oraz Terenowy Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Ostrowi Mazowieckiej.

Celem konkursu jest przedstawienie i nagrodzenie policjanta, który szczególnie wyróżnił się swoją postawą w trosce o bezpieczeństwo i porządek publiczny.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich policjantów i funkcjonariuszy policji na terenie powiatu ostrowskiego.

Starosta Ostrowski

Zbigniew Kamiński