Powiat Ostrowski rozpoczyna budowę ciągu pieszo-rowerowego na odcinku Zawisty Podleśne – Małkinia Górna

27.04.201800:33

W dniu 23 kwietnia 2018 roku Powiat Ostrowski podpisał z firmą Transportowo – Usługową Mirosław Przesmycki z siedzibą w Małkini Górnej umowę na realizację inwestycji pod nazwą: „Budowa ciągu pieszo-rowerowego przy drodze powiatowej nr 2653W Kańkowo – Zawisty Podleśne – Małkinia Górna”

W ramach przedmiotowej inwestycji zbudowany zostanie chodnik o długości  780,00 mb. na odcinku Zawisty Podleśne – Małkinia Górna. Inwestycja ma celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów.

Ogólny koszt realizacji zadania wynosi: 674 450,32 zł. Termin zakończenia prac przewidywany jest na dzień 31 sierpnia br.

Opracował: Robert Kwiatkowski

Prezentacja - powiat ostrowski