INVICTUS (NIEPOKONANY) 2017 ROKU

18.12.201713:09

INVICTUS

Uprzejmie informuję, że w celu szerokiego propagowania zasad bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu ostrowskiego oraz wyłonienia i w szczególny sposób nagrodzenia tych osób, które swą pracą, postawą moralną, zaangażowaniem społecznym, poświęcają się dla dobra ogółu i zapewniają temu ogółowi poczucie bezpieczeństwa - Starosta Ostrowski Zbigniew Kamiński ogłasza konkurs pod nazwą „INVICTUS 2017 ROKU”.

Jako organizatorzy pragniemy wykreować postawy i etos człowieka niezłomnego i niepokonanego na wzór Herkulesa czczonego jako „…opiekuna własności, strażnika wejść, opiekuna podróżujących oraz handlujących…”, obdarzanego przydomkami Viktor (zwycięzca) i Invictus (niepokonany).

Naszym celem jest nie tylko promowanie i nagradzanie społecznego zaangażowania, ale również prowadzenie konkursu w sposób zgodny z ustalonymi standardami. Jako organizatorzy konkursu dbamy o to, aby wybór laureatów odbywał się w sposób przejrzysty i bezstronny.

Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz wszyscy mieszkańcy powiatu ostrowskiego.

STAROSTA OSTROWSKI

Zbigniew Kamiński