Powiatowy Konkurs Wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim

ZBIGNIEW KAMIŃSKI

zaprasza do udziału

w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim

Dla godnego uczczenia 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego, Rada Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej podjęła w dniu 4 listopada 2016 r. Stanowisko w sprawie ustanowienia roku 2017 w Powiecie Ostrowskim Rokiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Realizując powyższe Stanowisko Rady Powiatu dla uczczenia Pamięci Marszałka w dniu 7 grudnia br. odbędzie się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas siódmych szkół podstawowych, uczniów oddziałów gimnazjalnych w szkołach podstawowych, uczniów szkół gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu ostrowskiego. Konkurs odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, ul. T. Kościuszki 36.

UWAGA!

W dniu 20 listopada br. o godz. 12.00 w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się wykład prowadzony przez nauczycieli Liceum. Do wzięcia udziału w wykładzie zapraszamy uczestników Konkursu oraz wszystkich uczniów chcących poszerzyć swoje wiadomości o Marszałku Józefie Piłsudskim (wstęp wolny).

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu i udziałem w przedsięwzięciu.

pobierz