Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej na praktykach zawodowych we Włoszech

13.11.201714:02

W dniach 24 września - 7 października 2017 roku uczniowie klasy II  i III Technikum Pojazdów Samochodowych i Informatycznego oraz dwoje nauczycieli wzięło udział w realizacji projektu pt. ,,Zagraniczna praktyka polskiego ucznia sposobem na zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia oraz unijnego rynku pracy'' w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) na zasadach Programu Erasmus+ polegającym na odbyciu praktyk zawodowych w zagranicznych przedsiębiorstwach i instytucjach państwowych.

Partnerem zagranicznym była firma Sistema Turismo Rimini-Włochy specjalizująca się w organizacji i zarządzaniu Europejskimi projektami, między innymi projektami programu Erasmus+. Instytucją wysyłającą a jednocześnie głównym beneficjentem projektu był Zespół Szkół Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

Poniżej podajemy link do artykuł, prezentacji oraz zdjęć z odbytych praktyk.

Michał Mrówka