Przebudowa i rozbudowa budynku Warsztaty Terapii Zajęciowej w Starym Lubiejewie

17.11.201612:09

Zgodnie z harmonogramem przebiega realizacja zadania pn. „Przebudowa i rozbudowa budynku przeznaczonego na Warsztaty Terapii Zajęciowej w Starym Lubiejewie”.

Obecnie wykonywane są prace wykończeniowe. Dzięki tej inwestycji, osoby  z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności niezdolne do podjęcia pracy, uzyskają możliwość rehabilitacji społecznej i zawodowej. Pomieszczania  są przystosowywane do ich potrzeb i możliwości psychofizycznych. Dzięki trwającej inwestycji możliwa będzie realizacja terapii prowadzonej w warsztacie na podstawie indywidualnego programu rehabilitacji uczestnika, zgodnie z ogólnymi zasadami działania tego rodzaju instytucji.

Realizowane zadanie jest współfinansowane z środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Opracował: Robert Kwiatkowski

DSC_0006 (Custom)