Herb Powiatu Ostrowskiego

Starosta Ostrowski Zbigniew Kamiński Laureatem Wyróżnienia Inwestor na Medal 2016 w Konkursie ,,Budowniczy Polskiego Sportu”

16.11.201613:37

15 listopada br. w Pałacu Zamojskich w Warszawie (siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich) odbyła się uroczysta Gala Sportowa Polska 2016.  Pan Zbigniew Kamiński Starosta Ostrowski otrzymał wyróżnienie w Konkursie  Budowniczy Polskiego Sportu - Inwestor na Medal 2016 za zaangażowanie Powiatu w rozwój bazy sportowej województwa mazowieckiego, rozwój sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej, ze szczególnym uwzględnieniem inicjatywy budowy sali gimnastycznej obok Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej.

Wyróżnienie to przyznawane jest w ramach programu ,,Budujemy Sportową Polskę” przez Klub Sportowa Polska, który w swoich ocenach bierze pod uwagę opinię współpracujących z nim niezależnych instytucji i ośrodków badawczych oraz nominacje Marszałków Województw.
Konkurs Budowniczy Polskiego Sportu przeprowadzany jest od 1999 r. Patronat nad konkursem sprawują: Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Piłki Nożnej, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Marszałkowie Województw.

Opracowała: Monika Szwarc

1 (Custom)

2 (Custom)

3 (Custom)

4 (Custom)

5 (Custom)

6 (Custom)

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015