Hubert Dyoniziak wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Karate Kyokushin

15.11.201614:59

DSC05397W dniu 12 listopada w hali sportowej w Szczecinku odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców z udziałem 122 zawodników z 35 ośrodków Kyokushin z całej Polski.  Brokowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentował Hubert Dyoniziak.

Hubert podjął wyzwanie, aby po raz pierwszy wystartować w formule dla osób pełnoletnich czyli ,,full kontakt”. Debiut naszego zawodnika okazał się wielkim sukcesem. Hubert startował w kategorii wagowej do 75 kg. Była to najliczniej obsadzona kategoria w tych Mistrzostwach. Po wygranej pierwszej walce widać było dobre przygotowanie brokowianina. W drugim pojedynku Hubert uwierzył w swoje możliwości wykorzystując własne atuty i pewnie zwyciężył awansując do strefy medalowej. W trzeciej walce o wejście do finału musieliśmy uznać lepszą taktykę walki rywala. Tym samym nasz zawodnik stanął na podium Mistrzostw Polski Młodzieżowców, zajmując III miejsce. Jest to ogromny sukces. Gratulacje.

Opracował: Klub Karate Kyokushin