Powiat Ostrowski - Nasi Zwycięzcami I Ostrowskich Igrzysk Firm

14.06.201609:50

W dniu 11 czerwca br. w Ogródku Jordanowskim w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się I Ostrowskie Igrzyska Firm, w których wzięło udział sześć zespołów: Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka, Bank Spółdzielczy, Fabryki Mebli Forte, Zakład Gospodarki Komunalnej oraz zespół składający się z nauczycieli wychowania fizycznego ze szkół miejskich.

Celem zawodów jest propagowanie zdrowego stylu życia, integracja lokalnego środowiska, promocja firm i aktywizacja sportowa pracowników oraz świetna zabawa.

Powiat Ostrowski reprezentowali pracownicy Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowiekiej oraz Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w składzie: Łukasz Bieniek, Paweł Majewski, Urszula Waniewska, Cezary Stankiewicz, Dariusz Tyl, Sławomir Wierzchowski na czele z kapitanem drużyny Beatą Sputo Kierownikiem Ośrodka.

Zawodnicy sprawdzili się w ośmiu różnych konkurencjach m.in. strzały na bramkę, rzuty do kosza, przeciąganie liny, gra logiczno sprawnościowa "kółko i krzyżyk" i cross fit. Zespoły rozegrały też kilka meczów w Bubble Ball.

Końcowa klasyfikacja I Ostrowskich Igrzysk Firm przedstawia się następująco:

I miejsce – Starostwo Powiatowe – 480 punktów

II miejsce – Fabryka Mebli Forte – 390 punktów

III miejsce – Zakład Gospodarki Komunalnej – 360 punktów

IV miejsce – Drużyna ostrowskich nauczycieli w-f – 345 punktów

V miejsce – Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka – 340 punktów

VI miejsce – Bank Spółdzielczy – 310 punktów

Zwycięska Drużyna Starostwa Powiatowego otrzymała Puchar Przechodni za zajęcie I miejsca, a wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody w postaci karnetów na zajęcia w MOSiR.

Opracowała: Monika Szwarc