13.06.201613:10

W dniu 23 maja 2016 roku, Powiat Ostrowski został poinformowany przez Ministra Finansów o przyznaniu dofinansowania inwestycji drogowej pn: „Rozbiórka i budowa mostu wraz z dojazdami w m. Kunin-Zamek w ciągu drogi powiatowej nr 2625W Godlewo-Warsze – Kunin-Zamek”.

Dofinasowanie jest wynikiem wniosku Powiatu Ostrowskiego. Kwota pozyskanego dofinansowania wynosi 307 038,00 złotych.
Prace obejmą rozbiórkę starego i budowę nowego mostu oraz wykonanie dojazdów z kruszywa naturalnego.
Powyższy projekt uzyskał także wsparcie Gminy Boguty-Pianki w formie dotacji celowej w wysokości 144 382,00 złote.

Opracował: Robert Kwiatkowski