Herb Powiatu Ostrowskiego

Kolejny Turniej Noworoczny Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai za nami

05.02.201613:50

Kolejny Turniej Noworoczny za nami. W tym roku wystartowało  w nim 35 najmłodszych naszych zawodników.  Licznie zgromadzona publiczność dopingowała zmagania w kata  i kumite. Jak na początkujących karateka poziom był bardzo wysoki, a emocje sięgały zenitu.

W przeprowadzeniu Turnieju pomogli zawodnicy i instruktorzy, którzy wcielili się w role sędziów: Mikołaj Radgowski, Michał Bołtryk, Jan Bilwin, Magda Baczewska, Julia Skwierczyńska, Michalina Chrobot, Maria Jasko , Maciej Grabowski,  Jacek Murawski. Zdjęcia podczas Turnieju wykonała Katarzyna Komar i Maciej Grabowski.


W turnieju wzięli udział zawodnicy OKKK z Ostrowi Mazowieckiej, Małkini, Sokołowa Podlaskiego, Długosiodła oraz dwóch zawodników z Wyszkowskiego Klubu Karate Kyokushinkai
oto wyniki :

Kumite: 6-7 lat

1. Piotr Ogrodnik
2. Adam Kwasiborski
3. Zuzanna Pasek ( sekcja Sokołów Podl.)
3. Antoni Pych  ( sekcja Długosiodło )

Kumite: 8 lat

1.  Nicola Toczyska ( sekcja Sokołów Podl.)
2. Tomasz Parafiński
3. Kacper Podbielski
3. Bartek Iwański  (sekcja Długosiodło )

Kumite: 9-10 lat

1. Mateusz Mariański
2. Aleksander Rychlicki  (sekcja Długosiodło )
3. Kordian Kuchta  ( Wyszkowski Klub  Karate Kyokushinkai )

Kumite: 10 lat

1. Kacper Dzierżanowski
2. Aleksander Cydejko ( sekcja Sokołów Podl.)
3. Mikołaj Sputo
3. Teodor Jadczak

Kumite: 10 lat , kat. ciężka

1. Filip Pasek ( sekcja Sokołów Podl.)
2. Jakub Łojek  ( Wyszkowski Klub  Karate Kyokushinkai )
3. Kacper Frączyk
3. Mateusz Ziemczyk
4. Konrad Szerszeń
4. Filip Kuziak ( sekcja Małkinia)

Kumite:10-11 lat Dziewczęta

1. Roksana Przywoźna   ( sekcja Małkinia)
2. Julia Parafińska
3. Paulina Radecka  (sekcja Długosiodło )
3. Wiktoria Pędzich

Kumite 10-11 lat , kat. ciężka , Dziewczęta

1.  Patrycja Sarnacka (sekcja Długosiodło )
2. Ewa Pasek  ( sekcja Sokołów Podl.)
3. Wiktoria Puławska
3. Zofia Perzan  ( sekcja Małkinia)

 Kata. 1 Taykyoku chłopcy

1. Filip Pasek ( sekcja Sokołów Podl.)
2. Jakub Łojek  ( Wyszkowski Klub  Karate Kyokushinkai )
3. Dawid Dyńka  ( sekcja Sokołów Podl.)
4. Tomasz Parafiński

Kata 1 Taykyoku dziewczęta

1. Ewa Pasek  ( sekcja Sokołów Podl.)
2. Wiktoria Pedzich
3. Nicola Toczyska  ( sekcja Sokołów Podl.)

Kata 3 Taykyoku

1. Kordian Kuchta   ( Wyszkowski Klub  Karate Kyokushinkai )

Kata  Pinan

1. Aleksander Cydejko ( sekcja Sokołów Podl.)
 

Opracował: Radosław Grabowski
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

 

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Kalendarz
Nawigacja
Nawigacja
Październik 2017
Październik 2017
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015