Herb Powiatu Ostrowskiego

Finałowy Poland Bike XC

19.11.201314:58

Dnia 10 listopada Poland Bike po raz drugi zawitał w Legionowie. Miał tam miejsce trzeci, finałowy etap Poland Bike XC.

    W ostatnich tegorocznych zawodach ścigało się blisko 200 uczestników. Miasteczko Poland Bike, Biuro Zawodów, start i meta wyścigów znajdowały się w pobliży Zespołu Szkół nr 1, czyli w miejscu, gdzie w 2010 Poland Bike debiutował w Legionowie. Runda w Legionowie liczyła 6,7 km i była i była pokonywana wielokrotnie w zależności od kategorii wiekowej. Najpierw swoje wyścigi miały przedszkolaki, następnie uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści, młodzież ze szkół średnich, seniorzy, seniorki i kategoria masters.
     W Legionowie nastąpiła finałowa dekoracja w której uczestniczył wiceprezydent miasta Piotr Zadrożny. Prestiżową klasyfikację Omnium Poland Bike 2013 wygrali Patryk Białek i Ewa Duda.
     Finałowy, trzeci etap Poland Bike XC został zorganizowany przy współpracy z Urzędem miasta Legionowo oraz Powiatem Legionowskim.
     LOTTO Poland Bike Marathon 2013 składał się z prologu i dwunastu etapół. Poland Bike XC 2013 liczył trzy etapy i będzie kontynuowany w 2014 roku. Nowy sezon z Poland Bike będzie niezwykle bogaty. Dziś już wiadomo, że LOTTO Poland Bike Marathon wystartuje w Legionowie, a zakończy się ponownie w warszawskim Wawrze.

     Więcej na www.polandbike.pl i https://www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015