Posiedzenie Rady Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w ostrowskim Szpitalu

26.09.201314:28

W dniu 25 września br. w Szpitalu Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się wyjazdowe posiedzenie Rady Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NIZ. Gospodarzami spotkania byli: Starosta Ostrowski Zbigniew Kamiński i Dyrektor Szpitala lek. Andrzej Sawoni.

Rada MOW NFZ jest 9-osobowym organem opiniującym i nadzorującym pracę Oddziału NFZ, któremu przewodniczy Sławomir Kuźmiński.
W obradach wzięli udział przedstawiciele Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w składzie: Mirosław Jeleniewski - Zastępca Dyrektora ds. Medycznych, Sławomir A. Tarka - Zastępca Dyrektora ds. Świadczeniobiorców i Służb Mundurowych, Beata Elsner-Traczyk p.o. Zastępcy Dyrektora ds. Finansowych i Informatycznych oraz Krzysztof Romanowski - Zastępca Dyrektora Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie, Elżbieta Nawrocka -  Zastępca Dyrektora Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. W spotkaniu uczestniczyło również kierownictwo Szpitala z Zastępcą Dyrektora lek. Markiem Ciężkim na czele.
Przed obradami goście zwiedzili Szpitala, a następnie w Sali Wykładowej im. prof. Andrzeja Śliwowskiego zrealizowany został porządek posiedzenia, który rozpoczęło złożenie przez Dyrektora Szpitala informacji o działalności Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej.
Inicjatywa odbycia posiedzenia wyjazdowego Rady Mazowieckiego Wojewódzkiego Oddziału NFZ w ostrowskim Szpitalu, wyszła od Dyrektora mazowieckiego NFZ Andrzeja Twarowskiego, który niedawno gościł na Obchodach Jubileuszu 50 – lecia Szpitala Powiatowego Ostrowi Mazowieckiej.

Opracowała: Adriana Rukat