XIII Promocyjny Spływ Kajakowy rzeką Bug Mielnik – Drohiczyn - Brok

26.04.201314:40

Już po raz trzynasty zapraszamy miłośników aktywnego wypoczynku oraz dziewiczej przyrody do poznawania terenów Podlasia Nadbużańskiego. Oprócz zmagań z rzeką umożliwimy zwiedzanie interesujących miejsc w towarzystwie przewodnika, który w ciekawy sposób przybliży ich bogatą historię.

Przy wieczornym ognisku, po zmaganiach z żywiołem zaproponujemy smaki lokalnej kuchni oraz występ ludowej kapeli, która porwie Państwa do żywiołowej zabawy. Wszystko to z dala od wielkomiejskiego zgiełku w bliskim kontakcie z naturą.

Spływ podzielony jest na 2 etapy :

• etap I - od Mielnika do Drohiczyna, w dniach 29 - 30 czerwca 2013r. (2 dni)
  • etap II - z Drohiczyna do Broku w dniach 1 – 4 lipca 2013r. (4 dni).

Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszeniowa na stronie www.siemiatycze.pl oraz www.bug.pl.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Spływ organizowany przez Stowarzyszenie Gmin, Powiatów i Regionów Nadbużańskich oraz starostwo Powiatowe w Siemiatyczach, przy finansowym wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Patronat: Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna.
Patronat Medialny: WrotaPodlasia.pl,

Program spływu