II Edycja Programu „Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego”

19.07.201211:04

Informujemy, że Powiat Ostrowski przystąpił do II Edycji Programu „Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego”, którego realizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Program ten realizuje działania na rzecz promocji atrakcji turystycznych i kulturalnych województwa mazowieckiego. Celem Programu jest zwiększenie ruchu turystycznego poprzez zachęcanie do odwiedzania ciekawych miejsc i obiektów, a także wzięcia udziału w wydarzeniach specjalnych, organizowanych na terenie województwa mazowieckiego.
    Program realizowany jest do listopada 2012 r. Warunkiem udziału w Programie jest posiadanie Paszportu Turystycznego Wojewódzkiego Mazowieckiego.
Paszporty dostępne są do odebrania w Punkcie Informacji Turystycznej w Starostwie Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej, ul. 3 Maja 68, 07 – 300 Ostrów Mazowiecka.
Udział w Programie jest bezpłatny, jednak zwiedzanie poszczególnych placówek i atrakcji odbywa się odpłatnie, zgodnie z zasadami w nich panującymi.
    Uczestnicy Programu zbierają punkty – pieczątki w poszczególnych obiektach zamieszczonych w Paszporcie. Określona liczba punktów uprawnia do udziału w losowaniu nagród ufundowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Partnerów Programu:
I nagroda -  min. 30 punktów  - samochodowa nawigacja GPS – 10 szt.
II nagroda – od 25 punktów – turystyczna rowerowa nawigacja GPS – 20 szt.
III nagroda – od 20 punktów – plecak turystyczny – 45 szt.
    Szczegółowe informacje na temat Programu oraz regulamin znajdą Państwo na stronie internetowej: www.mazovia.pl w zakładce: „Kultura i Turystyka”.

Regulamin Programu - pobierz

Michał Mrówka