Herb Powiatu Ostrowskiego

I Zawody Pływackie o Puchar Starosty Ostrowskiego

28.03.201116:20

25 marca br.  na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się I Zawody Pływackie o Puchar Starosty Ostrowskiego.

     Mimo, iż była to pierwsza pływacka impreza sportowa organizowana przez Starostwo Powiatowe, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Około 100 zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu miasta Ostrów Mazowiecka oraz z Zespołu Szkół Publicznych w Jelonkach, przyjechało do MOSIR, aby zmierzyć się w pływaniu. Na dystansie 25 m pływali uczniowie szkół podstawowych, zaś gimnazjaliści 50 m, stylami: grzbietowym, klasycznym i dowolnym. Na koniec rywalizowały sztafety szkolne.
     Trzy pierwsze miejsca w każdej z kategorii zostały wyróżnione medalami, a najlepsze szkoły otrzymały puchary ufundowane przez Starostę Ostrowskiego Zbigniewa Kamińskiego.
     Wszystkim uczestnikom imprezy gratulujemy. Najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców jak i szkół gimnazjalnych i podstawowych otrzymują możliwość reprezentowania naszego powiatu na zawodach międzypowiatowych, które odbędą się w maju 2011 r. w Wyszkowie.
     W tegorocznej edycji Powiatowych Igrzysk po raz pierwszy wprowadzono do terminarza nową dyscyplinę jako jest pływanie, która na razie nie jest punktowana do klasyfikacji generalnej. Daje jednak możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w pływaniu.

 

 

wyniki zawodów

 

Opracowała: Marzena Rafalik

 


Zawody pływackie o Puchar Starosty Ostrowskiego przez tvostrow

 

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015