Herb Powiatu Ostrowskiego

Więcej ogłoszeń

Komunikat w sprawie nowych adresów e-mail mazowieckiej Krajowej Administracji Skarbowej.

15.06.2018

14:21

Informujemy, że  w związku z przejściem na nową domenę @mf.gov.pl nastąpiła zmiana adresów poczty elektronicznej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz urzędów skarbowych woj. mazowieckiego.

czytaj więcej »
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo ”TWOJA KREW-MOJE ŻYCIE”

15.06.2018

14:10

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zaprasza do oddawania krwi mieszkańców woj. mazowieckiego szczególnie w miesiącach letnich (czerwiec-wrzesień), kiedy występuje zwiększone zapotrzebowanie na krew. W czasie wakacji spada liczba honorowych dawców krwi, natomiast liczba pacjentów potrzebujących jej jest większa, niż w innych miesiącach.

czytaj więcej »
PLEBISCYT „FOCUS NA MAZOWIECKIE” WSPÓLNIE WYBIERZMY 20 NAJCIEKAWSZYCH MIEJSC NA MAZOWSZU

15.06.2018

14:01

Focus Polska oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłosiły plebiscyt, który ma wyłonić TOP20 atrakcji turystycznych Województwa Mazowieckiego.

czytaj więcej »
XVIII Promocyjny Spływ Kajakowy rzeką Bug 23-24 czerwca! Zapraszamy serdecznie!

14.06.2018

12:11

IMG_3655Po raz osiemnasty miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz dziewiczej przyrody będą mieli doskonałą okazję do poznawania urokliwych terenów Podlasia Nadbużańskiego. Oprócz zmagań z rzeką umożliwimy zwiedzanie dwóch nadbużańskich grodów: Mielnika oraz Drohiczyna w towarzystwie przewodnika, który w ciekawy sposób przybliży ich bogatą historię. Przy wieczornym ognisku zaproponujemy smaki lokalnej kuchni oraz żywiołową zabawę. Wszystko to z dala od wielkomiejskiego zgiełku w bliskim kontakcie z naturą.

czytaj więcej »
POCIĄG „SŁONECZNY” – WAKACYJNE POŁĄCZENIE STOLICY Z TRÓJMIASTEM I USTKĄ

14.06.2018

10:43

W tegoroczne wakacje już po raz czternasty na tory wyjedzie pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich. Będzie kursował codziennie w okresie 23 czerwca – 2 września w relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia. Zatrzyma się m.in. w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Wejherowie, Lęborku i Słupsku. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie sloneczny.mazowieckie.com.pl.

czytaj więcej »

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

0

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015