Koncert z okazji Dnia Kobiet

07.03.201812:19

wiodace 1

6 marca br. w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej odbył się Koncert w wykonaniu znanego, polskiego wokalisty i kompozytora Andrzeja Rybińskiego. Koncert dedykowany był Paniom, które 8 Marca będą świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet. Organizatorem Koncertu było Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej.

Koncert otworzył Starosta Ostrowski Pan Zbigniew Kamiński, który serdecznie przywitał licznie przybyłą publiczność, a obecnym Paniom oraz wszystkim mieszkankom powiatu ostrowskiego złożył najserdeczniejsze życzenia. Następnie Starosta powitał Andrzeja Rybińskiego wraz z synem Kacprem, który towarzyszył artyście.

Impreza była wyjątkową okazją, by na żywo wysłuchać takich przebojów, jak: „Nie liczę godzin i lat”, „Czas relaksu”, „Pocieszanka”, „Za każdą cenę” i wielu innych piosenek znanych ze stacji radiowych i telewizji wykonywanych przez dawny duet „Andrzej i Eliza” oraz z nowego repertuaru artysty. Zgromadzona publiczność bardzo ciepło przyjęła wokalistę, a ten odwdzięczył się świetnym wykonaniem swoich znanych i tych mniej popularnych utworów przeplatanych żartobliwymi monologami.

Po Koncercie Andrzej Rybiński rozdawał swoim fanom autografy i pozował do wspólnych zdjęć.

Wszystkie Panie uczestniczące w Koncercie otrzymały symboliczny, czerwony goździk, który wręczali uczniowie „Kopernika”.

Opracowała: Agnieszka Nowacka

miniatura