Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

16.11.201715:26

Zarząd Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej ogłasza otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych, które prowadzą działalność pożytku publicznego oraz prowadzą działalność statutową w dziedzinie objętej konkursem na realizację zadania publicznego Powiatu Ostrowskiego w roku 2018 w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej.

Zlecenie realizacji zadania nastąpi w formie powierzenia wykonania zadania wraz z udzieleniem dotacji na pełne sfinansowanie jego realizacji.

Termin składania ofert wyznacza się do dnia 7 grudnia 2017 r. do godz. 16.00

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są poniżej:

Uchwała Nr 380/131/2017 Zarządu Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej z dnia 16 listopada 2017 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Ostrowskiego w roku 2018 w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej (pobierz)

Wzór oferty (pobierz)