Dzięki pomocy Fabryk Mebli „FORTE” S.A. oraz Starosty Ostrowskiego dorośli mieszkańcy naszego powiatu odwiedzili warszawski teatr.

07.11.201709:22

osilOstrowskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych OSIL pomaga osobom potrzebującym, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Takich osób na terenie miasta, gminy i powiatu ziemi ostrowskiej jest bardzo dużo. Stowarzyszenie działa non-profit, więc, aby ofiarować pomoc innym potrzebuje wsparcia.

Dzięki ofiarności Fabryk Mebli „FORTE” i Starosty Ostrowskiego, a także zaangażowaniu prezesek OSIL pani Joanny Koc i pani Marleny Rymer-Rymarczyk, dla mieszkańców powiatu ostrowskiego zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz niepełnosprawnych został zorganizowany wyjazd
do Teatru Buffo, połączony ze wspólną kolacją w restauracji. Środki finansowe pozyskane od FORTE umożliwiły zakup biletów do teatru i wyjście do restauracji, a dzięki hojności Starosty Ostrowskiego uczestnicy kulturalnej wycieczki mieli zapewniony transport.

Dla wielu uczestników była to pierwsza w życiu wizyta w teatrze. Organizatorki wyjazdu wierzą,
że ta musicalowa podróż pozostawi w ich sercach pozytywne emocje i wspomnienia, a chwilowe oderwanie od rzeczywistości pozwoli z większym dystansem spojrzeć na problemy dnia codziennego.

forte                                       herb99

.Pomaganie przynosi radość i siłę. Sprawia, że zaczyna istnieć najpiękniejsza relacja, jaka może łączyć ludzi.

DZIĘKUJEMY!

info: Prezes Ostrowskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych OSIL - Pani Joanna Koc.