Bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie

25.10.201608:43

mammografia112016LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie na bezpłatne badania mammograficzne, które odbędą się:
w dniach 4 i 5 listopada br.
przy Ratuszu Miejskim,
ul. 3 Maja 66.

Bezpłatna mammografia dla pań w wieku 50 – 69 lat
Badanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest bezpłatne, refundowane kobietom co 2 lata przez Narodowy Fundusz Zdrowia (lub co 12 miesięcy dla kobiet, które w ramach realizacji Programu otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie). Nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

Bezpłatne badania dla pań w wieku 40 – 49 oraz 70 – 75 lat
Realizowane w ramach projektu finansowanego z Funduszy Norweskich. Wymagane jest skierowanie lekarskie. Szczegóły dotyczące tych badań oraz wzór druku dostępne na stronie internetowej www.fundusze.mammo.pl

W celu wykonania badania wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod nr tel. (58) 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. Call Center czynne jest od poniedziałku do soboty.

Informacja: LUX MED Diagnostyka.