Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

20.10.201616:53

Zarząd Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej ogłasza otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych, które prowadzą działalność pożytku publicznego oraz prowadzą działalność statutową w dziedzinie objętej konkursem na realizację zadania publicznego Powiatu Ostrowskiego w roku 2017 w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej.

Zlecenie realizacji zadania nastąpi w formie powierzenia wykonania zadania wraz z udzieleniem dotacji na pełne sfinansowanie jego realizacji.

Termin składania ofert wyznacza się do dnia 10 listopada 2016 r. do godz. 16.00

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są poniżej:

1)    Uchwała Nr 230/83/2016 Zarządu Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej z dnia 19 października 2016 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Ostrowskiego w roku 2017 w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej (pobierz)

2)    Uchwała Nr 233/84/2016 Zarządu Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej z dnia 20 października 2016 r. zmieniająca uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Ostrowskiego w roku 2017 w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej (pobierz)

3)    Wzór oferty (pobierz)