XVII edycja konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

04.07.201609:45

Samorząd Województwa Mazowieckiego rozpoczął XVII edycję konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Przyznane po raz 17. Nagrody to uhonorowanie pracy i talentu ludzi wybitnych, zaangażowanych w rozwój oraz promocję naszego regionu. Jest to wyróżnienie przyznawane za indywidualne lub zbiorowe osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony szeroko pojętej kultury, w tym kultury masowej oraz promocję Województwa w tych dziedzinach.
Warto docenić i wyróżnić osoby niepospolite, które z potrzeby serca działają na rzecz wspólnoty mazowieckiej.
Spośród nominowanych zostanie wyłonionych 10. Laureatów, którzy podczas uroczystej gali otrzymają pamiątkową statuetkę oraz nagrodę pieniężną.
Regulamin konkursu i wzory formularzy zgłoszeniowych dostępne są na stronach: www.mazovia.pl oraz www.nagroda.mazovia.pl

informacja: Samorząd Województwa Mazowieckiego