VIII edycja konkursu o tematyce ekologicznej dla przedszkoli

03.03.201609:20

Samorząd Województwa Mazowieckiego organizuje VIII edycję konkursu o tematyce ekologicznej pn. „ Łąki, puszcze, parki i doliny rzeczne – czyli mazowieckie zakątki bajeczne” dla przedszkoli z terenu województwa mazowieckiego”

Konkurs jest organizowany w ramach realizacji Programu Ochrony środowiska województwa mazowieckiego na lata 2011 – 2014 z uwzględnieniem perspektywy do 2018 r.

Szczegółowych informacji o konkursie można uzyskać pod następującymi mailami: katarzyna.kowalczuk@mazovia.pl; katarzyna.kolarz@mazovia.pl; olga.lipska@mazovia.pl oraz na stronie internetowej: http://www.mazovia.pl -> Konkursy / Szkolenia -> Ekokonkursy -> VIII edycja konkursu o tematyce ekologicznej dla przedszkoli oraz w Wydziale Polityki Ekologicznej i Ochrony Przyrody Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie pod nr telefonu; 22/59 79 460 P. Katarzyna Kolarz.

VIII edycja konkursu o tematyce ekologicznej pn. „ Łąki, puszcze, parki i doliny rzeczne – czyli mazowieckie zakątki bajeczne” dla przedszkoli z terenu województwa mazowieckiego” jest dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie www.wfosigw.pl.