Herb Powiatu Ostrowskiego

Ogłoszenia i przetargi

Ogłoszenia dotyczące przetargów w trybie zamówień publicznych – szukaj w zakładce zamówienia publiczne 

Informacja dotycząca inwestycji pn.: ,,Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi”

21.02.2018

14:37

Na prośbę Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. poniżej zamieszczamy informację dotyczącą inwestycji pn.: ,,Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi”.

czytaj więcej »
Kampania informacyjno – edukacyjna ułatwiającą mikroprzedsiębiorcom złożenie JPK_VAT

13.02.2018

14:14

RGB_Utworz_podpisz_i_przeslij_JPK_VAT

 

Na prośbę Naczelnika Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej poniżej zamieszczamy informację w związku z prowadzoną przez Krajową Administrację Skarbową kampanią informacyjno – edukacyjną ułatwiającą mikroprzedsiębiorcom złożenie JPK_VAT.

czytaj więcej »
Promocja badań ankietowych

24.01.2018

15:01

Na prośbę Zastępcy Dyrektora Urzędu Statystycznego w Warszawie p. Agnieszki Ajdyn zamieszczamy informację o prowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny badaniach ankietowych.

Badania mają charakter reprezentacyjny, co oznacza, że udział w nich biorą wylosowane gospodarstwa domowe lub rolne. Na wysoką jakość wyników ma wpływ uczestnictwo w badaniach wszystkich wylosowanych gospodarstw oraz udzielenie wyczerpujących odpowiedzi.

czytaj więcej »
Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50 – 69 lat na terenie powiatu ostrowskiego

24.01.2018

14:20

Na prośbę LUX MED Diagnostyka, Region Mammografia w Gdyni informujemy o możliwości wykonania badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50 – 69 lat.
Badanie jest bezpłatne i refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Nie jest wymagane skierowanie lekarskie. Na badanie można zgłosić się w dowolnej miejscowości niezależnie od miejsca zamieszkania.

czytaj więcej »
Konkurs

04.01.2018

11:24

Konkurs na najciekawszą inicjatywę profilaktyczo – edukacyjną dotyczącą bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz zagospodarowania czasu wolnego.

 

czytaj więcej »

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

0

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015