Szanowni Państwo,

od dnia 25 maja 2018 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych - Ogólne Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Również z dniem  25 maja br. weszła w życie nowa ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U poz. 1000)

Poniżej znajdzie Pani/ Pan informacje dotyczące przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych przez Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, które jest ich administratorem, w szczególności informacje na temat Inspektora Ochrony Danych, celów i podstaw przetwarzania Pani/ Pana danych, a także przysługujących Pani/ Panu praw.

Prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klauzula informacyjna w przypadku zbierania danych od Klientów

Klauzula informacyjna w w przypadku zbierania danych od osób składających skargi lub wnioski

Klauzula informacyjna w w przypadku zbierania danych od osób składających wniosek o udostępnienie informacji publicznej

Michał Mrówka