Nowy samochód dla Straży

14.02.2017

Dzięki wsparciu Powiatu Ostrowskiego, który przekazał kwotę 51.740,01 zł oraz pozyskał dofinansowanie
z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz wsparciu finansowym Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie w kwocie 65.000,00 zł, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej zakupiła lekki samochód wsparcia działań ratowniczych Renault Master z windą załadowczą. Samochód ten służył będzie min. do transportu sprzętu pożarniczego, neutralizatorów, sorbentów oraz środków pianotwórczych.

Zakup lekkiego samochodu wsparcia działań ratowniczych dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 21.660,00 zł.

Uroczystego przekazania samochodu dokonał Starosta Ostrowski Zbigniew Kamiński w dniu 23 grudnia 2016 roku.

Informacja przesłana przez Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej st. str. Łukasza Wujka

1402_16_NZ_D- Samochod prawy bok

1402_16_NZ_D- Samochod przod