Herb Powiatu Ostrowskiego

Ferie zimowe Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai

30 osób wzięło udział w kolejnym Zimowym Obozie Treningowym, który Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai zorganizował podczas ferii zimowych w miejscowości Ząb, niedaleko Zakopanego. Zawodnicy przebywali w najwyżej położonej i zamieszkanej miejscowości trenując na wysokości 1200 metrów nad poziomem morza.  Treningi obejmowały doskonalenie technik nożnych oraz naukę bardziej zawansowanych kata. Starsi zawodnicy mieli dodatkowo trening wytrzymałościowy.
W obozie oprócz zawodników wzięło udział także kilku rodziców, którzy uczestniczyli w treningach karate. Oprócz treningów mieliśmy również możliwość korzystania ze stoku narciarskiego, co pozwoliło chętnym na spróbowanie swoich sił na nartach. Zawodnicy w ramach odnowy biologicznej wyjechali do Aqua Parku w Zakopanem i zwiedzili „zimową stolicę Polski”.
Podczas trwania obozu odbyło się również  zgrupowanie, w którym uczestniczyli zawodnicy z siedmiu klubów z terenu Mazowsza oraz Podlasia. Zgrupowanie miało miejsce w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich  COS w Zakopanem i wzięło w  nim udział około 120 zawodników z Warszawy ( 3 kluby), Józefowa, Piaseczna, Ostrowi Mazowieckiej, Radzymina  oraz Łomży. Zgrupowanie odbyło się w ramach Mazowieckiego Okręgowego Związku Karate.

Radosław Grabowski
DOP Ostrów Mazowiecka
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

01

02

03

04

05

06

07

08

 

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015