Herb Powiatu Ostrowskiego

Więcej wydarzeń

XI Dożynki Powiatowe

28.08.2018

11:58

wiodaceW dniu 26 sierpnia br. na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego  im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli odbyły się XI Dożynki Powiatowe organizowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej. Przedsięwzięcie współorganizowane było z Samorządem Województwa Mazowieckiego. Patronat honorowy sprawował Marszałek Województwa Mazowieckiego zaś patronat medialny sprawowali: TYGODNIK w Ostrowi oraz Telewizja Kablowa TV Ostrów.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego  w Zuzeli, podczas której poświęcono dożynkowe chleby oraz wieńce. Następnie korowód  na czele ze Starostami Dożynek Państwem Anną i Mirosławem Piotrowskimi z Jasienicy, delegacjami rolników z miasta i gmin powiatu ostrowskiego oraz przedstawicielami władz Samorządu Województwa Mazowieckiego i władzami Powiatu Ostrowskiego przeszedł na plac Dożynek.

czytaj więcej »
Konkurs fotograficzny KOWR

23.08.2018

08:18

 

miniaturka-kowr-miniatura_miniatura

 

 

 

 

 

 

Konkurs fotograficzny KOWR

 

 

 

„Polskie kadry” to ogólnopolski konkurs fotograficzny organizowany przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2018 r. Celem konkursu jest ukazanie bogactwa regionów Polski w dwóch kategoriach tematycznych: żywnościowej i krajoznawczej.

czytaj więcej »
AKCJA POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

22.08.2018

15:40

POLSKA ZOBACZ WIECEJ - WEEKEND ZA P_L CENYPolska Organizacja Turystyczna wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki rozpoczyna kolejną, V edycję akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

czytaj więcej »
Powiatowe „ORLIKI” otwarte

29.03.2018

10:47

Uprzejmie informuję, że w wyniku naboru do Programu „Lokalny Animator Sportu”, będącego kontynuacją realizowanego w latach poprzednich Programu „Animator – Moje Boisko Orlik 2012”, Powiat Ostrowski po dokonaniu oceny formalnej oraz merytorycznej wniosków otrzymał dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki dla Animatorów pracujących na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół Nr 1 oraz Zespole Szkół Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.

czytaj więcej »
  • 1
  • ...
  • 2

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015