Herb Powiatu Ostrowskiego

Archiwum ogłoszeń

UWAGA MIESZKAŃCY POWIATU OSTROWSKIEGO !

25.07.2018

14:32

Na prośbę Przedsiębiorstwa Usług Technicznych INTERCOR Sp. z o. o. informujemy,iż w związku z postępującymi pracami dotyczącymi modernizacji LK E75 zachodzi konieczność krótkotrwałego zamknięcia przejazdów kolejowo-drogowych w celu wyregulowania torów kolejowych. Minimalizując utrudnienia dla lokalnej społeczności prace te wykonywane będą podczas zamknięć nocnych.

czytaj więcej »
INFORMACJA O WYNIKU NABORU Samodzielny Referent w Bursie Szkolnej w Ostrowi Mazowieckiej

16.07.2018

11:32

Informuję, iż w wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko urzędnicze została wybrana Pani  Anna Litwa  zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej.

 

czytaj więcej »
Każda gmina może otrzymać środki na szkolenia informatyczne dla mieszkańców

16.07.2018

10:54

Wszystkie gminy z województwa mazowieckiego mogą otrzymać pieniądze na przeprowadzenie darmowych szkoleń informatycznych dla mieszkańców. Projekt jest całkowicie finansowany ze środków funduszy europejskich przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC) i nie wymaga wkładu własnego ze strony samorządów.

czytaj więcej »
Bezpłatna mammografia

04.07.2018

11:38

17 sierpnia br. będzie można wykonać bezpłatne badanie mammograficzne w mammobusie, który odwiedzi Stary Lubotyń.

Badanie jest bezpłatne - refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Nie jest wymagane skierowanie lekarskie. Ponadto można się na nie zgłosić w dowolnej miejscowości niezależnie od miejsca zamieszkania. 

czytaj więcej »
Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do współtworzenia Programu współpracy na 2019 rok

26.06.2018

13:55

Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, w imieniu Zarządu Województwa Mazowieckiego, zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok, najważniejszego dokumentu wpływającego na zakres współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z sektorem pozarządowym. Termin składania uwag i propozycji do projektu to 6 lipca br.

czytaj więcej »
Komunikat w sprawie nowych adresów e-mail mazowieckiej Krajowej Administracji Skarbowej.

15.06.2018

14:21

Informujemy, że  w związku z przejściem na nową domenę @mf.gov.pl nastąpiła zmiana adresów poczty elektronicznej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz urzędów skarbowych woj. mazowieckiego.

czytaj więcej »
Kampania promująca honorowe krwiodawstwo ”TWOJA KREW-MOJE ŻYCIE”

15.06.2018

14:10

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zaprasza do oddawania krwi mieszkańców woj. mazowieckiego szczególnie w miesiącach letnich (czerwiec-wrzesień), kiedy występuje zwiększone zapotrzebowanie na krew. W czasie wakacji spada liczba honorowych dawców krwi, natomiast liczba pacjentów potrzebujących jej jest większa, niż w innych miesiącach.

czytaj więcej »
PLEBISCYT „FOCUS NA MAZOWIECKIE” WSPÓLNIE WYBIERZMY 20 NAJCIEKAWSZYCH MIEJSC NA MAZOWSZU

15.06.2018

14:01

Focus Polska oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłosiły plebiscyt, który ma wyłonić TOP20 atrakcji turystycznych Województwa Mazowieckiego.

czytaj więcej »

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015