Trwa IV edycja Programu Promocyjnego „Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego”

08.05.201414:38

PLAKAT - link

Akcja odkrywania regionu z „Paszportem Turystycznym Województwa Mazowieckiego” trwa do 31 października br. Jej celem jest zachęcenie turystów do zwiedzania Mazowsza oraz poznawania jego dziedzictwa kulturowego i współczesnego dorobku.

Udział w akcji może wziąć każdy, kto interesuje się turystyką. Jedynym warunkiem jest posiadanie Paszportu Turystycznego Województwa Mazowieckiego (w formie drukowanej książeczki, wydruku ze strony www.mazovia.pl lub aplikacji mobilnej). Paszport pozwala zbierać pieczątki z odwiedzonych miejsc atrakcyjnych pod względem historycznym i turystycznym. Pieczątki przeliczane są na punkty, które uprawniają do udziału w losowaniu nagród.

Instytucje biorące udział w akcji to głównie muzea w Warszawie, Płocku i Radomiu, ale są wśród nich także Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce oraz Muzeum Walki i Męczeństwa w Treblince.

Paszport Turystyczny można otrzymać w Punkcie Informacji Turystycznej w Starostwie Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej.

Więcej informacji o programie można znaleźć pod linkiem:

Opracowała: Milena Uścińska

Michał Mrówka