nota prawna | polityka prywatności

WFOSiGW uruchomił kolejny nabór wniosków na 2014 r.

03.04.201408:20

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie informuje, że z dniem 1.04.2014 r., do wyczerpania alokacji, został uruchomiony nabór wniosków w ramach programu:

z dziedziny gospodarka wodna:
- Program 2014-GW-3 pn. „Wspieranie zadań związanych z działaniami na rzecz odbudowy urządzeń i obiektów melioracji podstawowej i szczegółowej, zapewniającej ochronę terenów zurbanizowanych przed wodami podsiąkowymi i opadowymi”
- Program 2014-GW-4 pn. „Zakup sprzętu do utrzymywania urządzeń służących zabezpieczeniu przeciwpowodziowemu”
z dziedziny ochrony wód:
- Program 2014-OW-8 pn. „Podłączenie budynków do zbiorczej sieci kanalizacyjnej”
- Program 2014-OW-9 pn. „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków dla jednostek samorządu terytorialnego”

Więcej informacji można znaleźć w Strefie Beneficjenta: