Herb Powiatu Ostrowskiego

Konkurs „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”

27.08.201312:40

     Na prośbę Marszałka Województwa Mazowieckiego informujemy, iż Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim pod auspicjami Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Warszawie ogłosilł konkurs „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”, którego honorowy patronat objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

     Wolontariat jest piękną ideą, z którą łączą się ważne wartości takie jak altruizm, empatia, solidarność. Celem przedmiotowego konkursu jest popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienie jego prestiżu, poszerzanie wiedzy o rodzajach wolontariatu oraz zachęcanie mieszkańców Mazowsza do podejmowania takiej aktywności.

     Konkurs jest etapem wojewódzkim konkursu ogólnopolskiego realizowanego przez Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce.  Termin nadsyłania kandydatów upływa dnia 20 października 2013 roku. Decyduje data wpływu zgłoszenia do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
   
     Więcej informacji o konkursie można zdobyć na stronie internetowej www.dialog.mazowia.pl

 

     Regulamin
 

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015