Forum dla organizacji pozarządowych z terenu powiatu ostrowskiego

15.03.201315:01

Informujemy, że w dniu 21 marca o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej (I piętro) odbędzie się Forum organizacji pozarządowych z terenu powiatu ostrowskiego.

Forum organizowane jest w związku z realizacją Programu Aktywności Lokalnej dla Powiatu Ostrowskiego w ramach programu „Decydujmy razem”, którego głównym celem jest zwiększenie aktywności zawodowej i społecznej oraz wyrównywanie szans mieszkańców Powiatu Ostrowskiego zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Spotkanie poprowadzi Pan Tomasz Schimanek  ekspert ds. programów społecznych i organizacji pozarządowych w Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce w Warszawie, który przedstawi przykłady dobrych praktyk współpracy pomiędzy samorządem a organizacjami pozarządowymi. Forum będzie tez doskonałą okazją do zaprezentowania działalności Państwa organizacji oraz  wymiany doświadczeń.

Serdecznie zapraszamy.

Michał Mrówka