Prace związane z budową sali gimnastycznej przy ostrowskim „Koperniku” rozpoczną się 1 czerwca br.

28.03.201415:43

W dniu 24 marca br. została podpisana umowa z wykonawcą zadania pn. „Budowa sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowi Mazowieckiej”. Przetarg wygrało Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Sp. z o. o. z Olsztyna, a wartość inwestycji to 4.123.675,69 zł brutto. Zadanie będzie realizowane w dwóch etapach. Pierwszy rozpocznie się 1 czerwca br. i potrwa do 10 listopada 2014 r., zaś zakończenie drugiego etapu zaplanowano na 31 sierpnia 2015 r.

Umowa z przedsiębiorstwem, które zapewni nadzór została podpisana w dniu 21 marca br. Inspektorem nadzoru jest firma Prace Projektowe i Kosztorysowe inż. Wiesława Polak z Ostrowi Mazowieckiej. Firma będzie pełniła nadzór inwestorski nad wszystkimi robotami budowlanymi wykonywanymi w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa sali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowi Mazowieckiej”.

Opracowała: Milena Uścińska