Trwa realizacja harmonogramu postojów mobilnej pracowni Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy Starostwie Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej

25.01.201312:19

Po raz kolejny, a pierwszy w tym roku, 14 stycznia br. przy Starostwie Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej stacjonował Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Tak jak poprzednio, honorowi dawcy, a także osoby, które po raz pierwszy odważyły się oddać krew, miały możliwość to zrobić w mobilnej pracowni w godzinach od 9.00 do 13.00. Przybyło 58 chętnych, natomiast po badaniach zakwalifikowano 48 osób.
 Kolejny postój Ambulansu odbędzie się w dniu 28 stycznia br.

Opracowała: Milena Sokołowska