Konferencja podsumowująca dotychczas zrealizowane zadania Centrum Ekologii i Zrównoważonego Rozwoju w powiecie ostrowskim połączoną ze zjazdem Towarzystwa Przyrodniczego BOCIAN

12.10.201115:17

KONFERENCJA
Centrum Ekologii
i Zrównoważonego Rozwoju w powiecie ostrowskim
Zjazd TP "Bocian"

Ośrodek agroturystyczny "Binduga" w Broku
22-23 października 2011 r.

Organizatorzy: Centrum Ekologii i Zrównoważonego Rozwoju
w powiecie ostrowskim
          Towarzystwo Przyrodnicze "Bocian"

Serdecznie zapraszamy na Konferencję podsumowującą dotychczas zrealizowane zadania
Centrum Ekologii i Zrównoważonego Rozwoju
w powiecie ostrowskim
połączoną ze zjazdem Towarzystwa Przyrodniczego BOCIAN, która odbędzie się w dniach
22-23 października 2011 r. ,
w ośrodku agroturystycznym "Binduga" ul. Przystań 2 w Broku.

Konferencja zorganizowana jest w ramach PROGRAMU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ w powiecie ostrowskim realizowanego przez Centrum Ekologii i Zrównoważonego Rozwoju w Powiecie Ostrowskim, we współpracy z Towarzystwem Przyrodniczym BOCIAN,  pn.

„Bliżej  NATURY -  bliżej cywilizacji”

który otrzymał dofinansowanie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Pierwszego dnia konferencja będzie składała się z dwóch części - pierwsza (do obiadu) z udziałem nauczycieli i uczniów szkół powiatu ostrowskiego, druga - poświęcona głównie działaniom TP "Bocian". Drugiego dnia połączono sesje referatowe z działaniami przyrodniczymi w plenerze – zgodnie z załączonym „Programem Konferencji”.

Zgłoszenia przyjmuje Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej - do 17 października 2011 r.