Herb Powiatu Ostrowskiego

Turniej Karate w Broku

W dniu 15 października 2016 r. w Broku odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – sport, edukacja, wychowanie przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej.
Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Turniej karate skierowany był do dzieci i młodzieży. Najmłodsi wojownicy mieli osiem lat, a najstarsi piętnaście. Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach tj. kata (układ technik) oraz kumite semi kontakt.
     Wszystkie walki turniejowe odbywały się z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. Walki finałowe zostały przeprowadzone przy wykorzystaniu efektów świetlnych i dźwiękowych. Młodzi adepci sztuki walki mogli się poczuć jak na prawdziwej gali KSW. Zwycięzcy poszczególnych kategorii oraz zawodnicy zajmujący drugie i trzecie miejsca zostali udekorowani pucharami.
Turniej Karate w Broku wśród wielu sympatyków sportu, rodziców, trenerów został okrzyknięty wspaniałym i wyjątkowym wydarzeniem sportowym, z czego ogromnie się cieszymy.
Turniej w takim wydaniu i w takiej oprawie odbył się głównie dzięki dofinansowaniu ze środków pochodzących z Województwa Mazowieckiego .
VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – sport, edukacja, wychowanie, wsparli również: Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej oraz restauracja „Pod Rybką” w Broku.
W turnieju zorganizowanym przez Brokowski Klub Karate Kyokushinkai wzięło udział 150 zawodników z 17 klubów z Polski. Sędzią głównym zawodów był sekretarz generalny Polskiego Związku Karate Shihan Jacek Czerniec z Lublina.
Wyniki zawodników Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai:
Srebro: Sobotka Zofia

Opracował: Klub Karate Kyokushin

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Kontakt z urzędem:

Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. 3 Maja 68
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria:

tel. 29 645 71 00
fax: 29 645 71 01
email: 
starostwo@powiatostrowmaz.pl

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Mrówka
e-mail: starostwo@powiatostrowmaz.pl

Wydarzenia w miesiącu

Kalendarium

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2015